تور های ویژه بالی :

تور بالی :
درباره بالی :
برخی می گویند که جزیرۀ بالی بیش از حد توریستی است و ارزش بازدید را ندارد. اما بسیاری برعکس، تور جزیرۀ بالی را از بهترین تجربه¬های سفری خود می¬دانند. بنظر ما، همۀ اینها بستگی به این دارد که شما از چه چیزی در سفر به بالی لذت خواهید برد و چه نقطه¬ای از این بهشت زمینی می¬تواند شما را مجاب کند تا اگر در یک تارنما چشمتان به تور لحظه¬آخری جزیرۀ بالی خورد، بی معطلی کلیک کنید و ... شاید شما هم از آن دسته از افراد باشید که با سفر به جزیرۀ بالی، بهترین تجربۀ سفری خود را رقم می¬زنند. در این متن کوتاه قصد داریم 10 نقطۀ کمتر شناخته شده از نقاط بسیار دیدنی این جزیرۀ گرمسیری را برایتان معرفی کنیم.
معبد اولو واتو (Uluwatu Temple) :
تصور کنید که یک صخره سنگ آهک ناهموار بزرگ در ارتفاع 70 متری از اقیانوس هند با معبدی نشسته بر روی آن، که بیشتر شبیه به یک صحنه از داستانی مرموز است، مقابل روی شماست. معبد اولو واتو که با نام پورا لوهور (Pura Luhur) نیز شناخته می¬شود از جمله دیدنی¬هایی¬ست که هنگام رفتن به تور جزیرۀ بالی، هرگز نباید بازدید از آن را فراموش کنید. این معبد در منطقۀ بوکیت (Bukit Peninsula) واقع شده و بنای باشکوه معبد، از قرن 11 به بعد بارها بازسازی شده و گسترش یافته است و در بین مسافران بعنوان یکی از نقاط خوب گشت و گذار در جزیرۀ بالی شناخته شده است. اگر به صخره¬هایی کمی بالاتر از معبد صعود کنید، پاداش شما تماشای صحنه¬ای است که نفس تان را در قلبتان محبوس می کند: غروب خورشید رو به معبد. با ثبت‌نام در تور لحظه آخری بالی قطعاً می‌توانید با کمترین قیمت از سفری دلپذیر لذت ببرید.
زمین پورا ناتا (Pura Tanah Lot) :
دیگر بنای باشکوه شکل گرفته از سنگ، معبد محبوب پورا ناتا است. هرکس به تور جزیرۀ بالی برود و ازین بنای معنوی دیدن کند، قطعا آرامش عجیب و مثال¬زدنی آن را شاخصۀ ویژه¬ی این نقطه از جزیره ذکر خواهد کرد. این معبد از جهت فرهنگی و اسطوره¬شناسی نیز اهمیت بسزایی دارد و یکی از 7 معبد مهم در بین معابد حلقه¬وار جنوب غربی بالی¬ست. خاصیت شگفت¬انگیز این معبد این است که اگر سفر شما با کوتاه شدن طول جزر و مد متقارن شود، راه رفتن روی آب می¬تواند تجربۀ بازدید شما از تور جزیرۀ بالی را تکمیل کند.
معبد پورا اولون دونا براتان (Pura Ulun Danu Bratan) :
دیگر معبد دیدنی جزیرۀ بالی که بر خلاف بقیه که بر روی تخته سنگ ها ساخته شده بودند، این یکی در لبۀ دریاچۀ براتان (Bratan) قرار گرفته است. زیبایی این معبد با انعکاس تصویرش در آب شفاف دریاچه دو چندان می¬شود.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.