تور های ویژه دبی :

تور دبی :

درباره دبی :

این بندر ثروتمند در پیرامون خلیج فارس، بعد از کشف چاه¬های نفت و رشد گستردۀ جمعیت و فضاهای شهری، امروزه به یکی از قطب¬های اصلی تفریح در خاورمیانه و جهان بدل شده است. این شهر با پارک¬های آبی، آسمان¬خراش¬های مدرن، مراکز خرید کهکشانی و چشم¬اندازهای شهری خیره¬کننده¬اش مقصد بسیاری ازدوستداران تفریح و تورگردی می¬باشد.تور دبییک گزینۀ بسیار مناسب برای تفریح و گردش، خصوصاً برای ایرانی¬های اهل سفرهای خارجیِ نه¬چندان دور است. در این مقاله، به تعدادی از مکان¬های طبیعی، گردشگری داخل شهری دردبیسر خواهیم زد.

پارک ساحل جمیره (Jumeirah)

پارک ساحل جمیره یک پارک ساحلی ایده¬آل برای گردش خانوادگی و دوستانه با 12 هکتار مساحت، زمین¬های بازی مخصوص کودکان، جایگاه‌های مخصوص پیک¬نیک، فضای باربیکیو، منطقۀ بازی والیبال ساحلی و منطقۀ اسکله¬نما در ساحل به‌همراه نجات¬غریق آماده به انجام وظیفه است که همه و همه جزو ویژگی‌هایی است کهتور لحظه آخری دبیرا می‌تواند به عنوان یکه سفر فوق‌العاده برای شما، با هزینه پایین به همراه داشته باشد. این پارک یک نقاشی شگفت¬انگیز از هم¬آهنگی بین محوطه-سازی و محیط زیست است. خصوصا اگر وقتی در هواپیما هستید به کنتراست زیبای رنگ¬های آبیِ اقیانوس و فضای سبز این پارک ساحلی توجه کنید.

ساحل غروب (Umm Suqeim) :

درست در کنار هتل ساحلی جمیره و مناظر رویایی برج العرب، ساحل غروب، با خیزآب¬های زیبای کناره¬های دریا، به تماشای مسافران نشسته است. پس اگرتور لحظه¬آخری دبیرا برای سفر انتخاب کرده¬اید، با رفتن به این ساحل زیبا، با یک تیر چند نشان خواهید زد. این ساحل بی‌نظیر یکی از جاذبه‌های اصلیتور دبیهست که توانسته هر ساله تعداد بسیاری توریست از سراسر دنیا را به این منطقه بکشاند.

پناهگاه حیات وحش خور (Ras Al Khor) :

این پناهگاه حیات وحش در امتداد نهردبیواقع شده است. دوستداران طبیعت که بهتور دبیمی¬روند می¬توانند از دیدن گونه-های متنوع گیاهی جانوری و پرندگان مهاجری چون فلامینگوهای زیبا دیدن کنند. ضمناً بازدید از این منطقۀ زیبا رایگان است.

بیابان تحت حفاظت دبی :

با وجود ساخت و ساز بی¬پایان مراکز خرید و آسمان¬خراش¬ها در دبی، هیچکس نمی¬تواند باور کند که دبی بزرگترین زمین خود را به اولین پارک ملی امارات متحدۀ عربی اختصاص داده باشد. کویر دبی، حفاظت¬گاه گونه¬های بسیاری از خزندگان و پستانداران از جمله آهوی کوهی عربستان روباه قرمز عربی است. در تور دبی، علاوه بر بازدید از این گونه¬های جانوری رو به انقراض، شانس کویرپیمایی و ماشین¬سواری در صحرا روی ماسه¬های نرم کویر دبی را خواهید داشت. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌هایتور لحظه آخری دبی، حضور در این کویر بی‌نظیر با قیمت بسیار پایین است که توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است..

شن سواری در دبی (Ras Al Khor) :

دوستداران هیجان حاضر در تور دبی، لذت این ورزش پرطرفدار و مهیج بیابانی را از دست ندهند. شن سواری روی زیباترین تپه های شنی و سر خوردن در سراشیبی آنها، هرساله افراد زیادی را به کویرهایدبیمی کشاند.

پارک آبی وایلد وادی (Wild Wadi) (Ras Al Khor) :

یکی از عجایب دبی، پارک¬های آبی آن است. تصور کنید 12 جریب بیابان، تنها برای داشتن یک پارک آبی سرگرم¬کننده، با 30 میلیون لیتر آب پر شده است. وایلد وادی یک سرپناه مفرح برای مسافران خسته از گرمای بیابان است. وجود این پارک آبی در دل بیابانهای دبی، یکی از جاذبه‌های گردشگری است که افراد را مجاب به حضور در تور دبی می‌کند حتی در فصل تابستان. در این پارک علاوه بر وسایل تفریحی هیجان¬آور، یک دستگاه موج¬ساز وجود دارد که در تمام طول روز، موج¬هایی با ارتفاع 1.5 متر تولید می¬کند.

فوارۀ دبی

هرکس در دنیای اینترنت، گشتی در تارنماهای گردشگری زده باشد، حتما چیزی دربارۀ رقص آب¬ها در فوارۀ بلند دبی شنیده است. چشمه¬ای که در سال 2009 در کنار برج خلیفه ساخته شد و یکسال بعد طول این چشمه به 275 متر افزایش یافت، دربردارندۀ فواره¬هایی با ارتفاع بیش از 500 پا است. این فواره¬های باشکوه که همراه با پخش بهترین شاهکارهای تاریخ موسیقی جهان همراه است، یکی دیگر از چشم¬اندازهای خیره¬کنندۀ شهریِ بندردبیمی¬باشد که جزو جاذبه‌های گردشگری است که درتور دبیشاهد آن خواهید بود.

برج دیره (deira clocktower) :

از دیگر نقاط عطفدبیباید به برج ساعت دیره (Deira) اشاره کرد. این برج شاهدی ساکت بر فرآیند تغیر شهر دبی از سال 1963 تا به امروز است. شهری که امروزه مقام اولین صادرکنندۀ نفت کشور امارات را داراست. این برج همچنین از اهمیت ارتباطی نیز برخوردار است چرا که بر دروازۀ پل مکتوم(Maktoum Bridge) واقع شد. جایی که شاه‌راه ارتباطیدبیقدیم (Bur Dubai) و دیره (Deira) می¬باشد. شاید در یکی ازتورهای لحظه آخری دبیبتوانید به این شهر سفر کنید و یکی از به یاد ماندنی‌ترین شب‌های زندگی خود را در این میدان سپری کنید.

بنای ال بستکیه (Al Bastakiya) (Ras Al Khor) :

در دبی امروزی، همه¬جا صحبت از مدرنیته و بناهای مدرن است اما بخشی از دبی را کوچه¬های باریک و بادگیرهای قدیمی مربوط به سال¬های 1890 شکل می¬دهد. منطقۀ بستکیه یکی از این مناطق است. دوستداران معماری قدیمی به این منطقه بروند تا بناهای قدیمی این شهر را، که یادآور زندگی پرمشغله و گرم شهروندان آن است، ببینند. هم¬چنین این بناها برای عکاسانی که به تور دبی می¬روند، جذابیت خاصی دارد.

موزۀ دبی

یکی از موزه¬های جذاب این شهر، موزۀ دبی است که در محلۀ ال فهیدی فورت (Al Fahidi Fort) واقع شده است. یک ساختمان قدیمی و یک نمایشگاه خیره¬کننده از تاسیسات صوتی-تصویری و شهرفرنگ¬هایی با اندازۀ طبیعی ا¬ست که زندگی ساکنان قبایل بدوی این شهر را بتصویر می¬کشد. علاقمندان فرهنگ و هنر اگر به تور دبی می¬روند، بازدید از این موزه را فراموش نکنند. در این مقاله با چند ساحل زیبا، پارک آبی، پارک¬های حیات وحش، تفریح¬های صحرایی و چشم¬انداز شهری بافت مدرن و سنتی شهر دبی آشنا شدیم. اگر فرصت رفتن بهتور لحظه¬آخری دبیرا بدست آوردید، حتما از این مکان¬های متنوع، درخور حال و هوای روزهای سفرتان، سری بزنید.

ارزان ترين تور دبي

آلاپرواز هميشه سعي داردارزان ترين تورهارا در اختيار مسافران قرار دهد(مثلاارزان ترين تور دبي).تور دبييكي از پر مخاطب ترينتور هااست.تور دبيپيشنهاد ويژه آلاپرواز براي مسافران است. همچنين آلاپرواز هميشهتور دبيو بقيهتور هارا براساس مدت زمان تمديد و ارائه پكيج جديد به روز رساني كرده در اختيار كاربران قرار ميدهد. پس منتظر پكيج هاي جديد و ويژهتور دبياز آلاپرواز باشيد.
j,v nfd rdlj j,v nfd
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.