تورهای ویژه :
تور مالزی :
درباره مالزی :
مالزی کشوری چند ملیتی است که همه نوع فرهنگ را در خود جای داده است. جاذبه‌های گردشگری مالزی باعث شده تا در رتبه یازدهم کشورهای توریستی جهان قرار بگیرد. تور مالزی بسیار پر طرفدار است و از همه‌ی جای دنیا تلاش می‌کنند تا در سفری هیجان انگیز همراه با تور مالزی به این کشور سفر کنند. در ادامه به برخی از جاذبه‌های گردشگری مالزی می‌پردازیم:
سمینگو نیچر رزرو (seminggoh nature reserve) :
سمینگو به خاطر داشتن اورانگوتان یکی از جذابیت‌های تور مالزی است و این تور را بسیار معروف کرده است. اورانگوتان‌هایی که برای حفظ بقای آن‌ها طبق برنامه‌ای مشخص تلاش می‌شود. برای حفظ بقای آن‌ها در جنگل از آن‌ها محافظت می‌شود. به همین خاطر در اطراف جنگل، اورانگوتان‌ها تلاش زیادی برای تولید مثل و حفظ بقای خود در حیات وحش داشته‌اند. بهترین زمان برای تماشای اورانگوتان‌ها در تور مالزی صبح و عصر در زمان تغذیه آن‌ها می‌باشد. علاوه بر این‌ها در سمینگو جمعیتی از پرندگان با رنگ‌های عجیب و غریب وجود دارد که مخصوص کشور مالزی و از جاذبه‌های گردشگری مالزی است. این پرندگان شامل زاغ مشکی بورنین(bornean)، گلکوب‌های زردرنگ، زنبور عسل مالزیایی و جغد و شاهین قهوه‌ای، می‌باشد.
راه‌آهن جنوبی بورنئو (borneo) :
گردشگران جاذبه‌های گردشگری مالزی می‌توانند با قطار بخار در راه‌آهن جنوبی بورنئو سفری هیجان انگیز داشته باشند. قطار بورنئو قطاری قدیمی می‌باشد که صدای لوکوموتیو را می‌توانید از آن بشنوید و مسیر 83 مایلی در تور مالزی را از تانجونگ آرو (tanjung aru) تا پاپار (papar) را طی می‌کند. سواری با این قطار یکی از راه‌های عالی برای بازدید از دهکده‌های اطراف و خانه‌های چوبی و غیر چوبی روستاها و شالیزارهای برنج که درون این شالیزارها گاوآهن‌ها مشغول کار هستند، است. یکی از بخش‌هایی که همراه با تور مالزی حتما از آن لذت خواهید برد غذاها و خوراک اقلیمی است که همین غذاها نیز باعث جذب توریست‌ها می‌شود.
ریدنگ (redang) :
جزیره‌ی ریدنگ بخشی از جاذبه‌های گردشگری مالزی است که مخصوص علاقه‌مندان به ساحل می‌باشد. ساحل این جزیره شن و ماسه‌های سفید دارد و آب آن بسیار تمیز و شفاف است. در تور مالزی در این جزیره غواصی انجام می‌شود که برای گردشگران بسیار جذاب است که به همنی دلیل تور مالزی غواصان هم عاشق این منطقه هستند. گرچه یکی از بزرگترین جزیره‌های شرق پنینسولای مالزی است اما در عین بزرگی به قدری کوچک است که گردشگران می‌توانند همه جای این جزیره از جمله جنگل‌ها و جاده‌ها و دور سواحل را با پای پیاده بگردند. ریدنگ یکی از 9 جزیره‌ی طبیعت دریایی است که در تور مالزی می‌توانید به آن سر بزنید و محل زندگی بسیاری از گونه‌های دریایی نادر است.
7 روز مالزي
6 شب و 7 روز كوالالامپور
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.