اطلاعات مرتبطی وجود ندارد
بازگشت به صفحه قبل

چراتينگ

اولين كلوب طب و تندرستي آسيا و مراسم تخم گذاري لاكپشت ها،اين ها چيزي است كه چراتينگ را خواستني ميكند.يكي از بهترين نقاط ساحلي در ساحل شرقي شبه جزيره را كشف كنيد.
آب آرام و آبي دريا چين جنوبي چراتينگ را به يكي از جذابترين سواحل مناطق تفريحي در مالزي بدل كرده است.
اين منطقه در 47 كيلومتري كانتان مركز پاهانگ قرار دارد.چراتينگ محل معروفترين كلوب هاي پزشكيدر دنيا مي باشد.تعدادي از ورزش هاي آبي از قبيل دريانوردي با كاتاماران (نوعي قايق سبك) و كاياك سواري در اينجا انجام مي شود.وضعيت عالي باد در اين محل آن را مناسب ترين محل براي موج سواري و پرواز دادن كايت كرده است.
دوچرخه اي كرايه كنيد و اطراف ساحل را بچرخيد.به دنبال رستوران هاي كوچك در كنارجاده كه وسايل و سوغاتي هاي جالب و مورد علاقه شما را عرضه مي كنند باشيد.
فضايي روستايي در دهكده چراتيگ را تجربه كرده و سوغاتي هايي دست ساز و يا باتيك را به خانه ببريد.
ساحل كندور در چند دقيقه اي چراتينگ قرار دارد و منطقه اي مناسب براي مشاهده لاك پشت ها مي باشد.پناهگاه لاك پشت ها دراينجا مي باشد و جايي است كه لاك پشت در دوره تخم گذاري،تخم ميگذارند.
ساحل بالوك ميزبان ساليانه موج سواري بين المللي رگاتا و دوساحلي كوانتان مي باشد.
سواحل تلوك چمپداك و بالوك در نزديكي شهر كوانتان مي باشد.وقتي آب و باد در وضعيت مناسب باشد موج سواري،قايق سواري و اسكي روي آب مي تواند لذت بخش باشد.روستاي ماهي گيري بسارا در ده دقيقه اي كونتان قرار دارد.منظره جالب در اينجا گاوميش هاي دريا ست كه در زمان معيني از سال ماهي هارا به بازار حمل مي كنند.
از كوالامپور با 5 ساعت رانندگي در جاده زيبايي ساحل شرقي به چراتينگ مي ذرسيد.اتوبوس ها هرروز به مقصد چراتينگ از كوالامپور حركت مي كنند.از كوانتان اتوبوس و تاكسي به مقصد چراتينگ وجود دارد.انتخاب ديگر سوار شدن به اتوبوس دونگون يا كمامان در ترنگانو از كوالامپور و پياده شدن در چراتينگ مي باشد.
دسترسي : هوايي
مالزي ايرلاين آسيا و فاير فلاي پرواز هايي را به كوانتان دارند.چراتينگ در فاصله 45 دقيقه اي از فرودگاه مي باشد.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.