اطلاعات مرتبطی وجود ندارد
بازگشت به صفحه قبل

ناخن سي تمرات و دلفين صورتي

ناخن سي تمرات nakhon si thammaratيكي از شهر هاي قديمي در جنوب تايلند است كه به دوران پادشاهي ليگور باز ميگردد . براي صدها سال تاجران انگليسي ، پرتغالي و هلندي در اين شهر بندري مراودات داشتند و يادگاري هاي دوران حضور آنان نيز قابل مشاهده است . سواحل اين جا درختان زيباي نخل و در كمي دور تر صخره اي آهكي جلوه زيبايي به منطقه بخشيده است . امكان قايق راني در آن مهياست . اينجا همچنين محل كشت كائوچوست كه مردمان محلي صنايع دستي و سب هاي زيبايي را مي سازند .
روستاي كريونگ kiriwong
اين روستا ، نمونه اي زيبا براي موضوعاتي چون گردشگري كشاورزي است . مزارع ميوه و اقامت در وسط جنگل هاي باشكوه اين روزها طرفداران زيادي دارد .
دلفين صورتي
سواحل شهر آرام khanom خاستگاه سواحلي زيبا و جذابي است اما بازديد از اين شهر بدون مشاهده دلفين هاي زيبايي به رنگ صورتي لطفي ندارد .يكي از هنرهاي دستي اين منطقه خاتم كاري طلايي است كه به nielloeare شهرت دارد و در فهرست آثار شاخص اين منطقه قرار دارد . يكي از دسر هاي شيرين اين منطقه كانوم kanom نام دارد كه مي توان نحوه پخت آن را از دكه هايي كه در اطراف معبد ماهاتات آن را براي فروش عرضه مي نمايند جويا شد .
هتل شهر ligor
معماري داخلي اين هتل آميزه اي زيبا از ابريشم و چوب ساج است كه نمادهايي از تايلند مدرن و سنتي را در جاي جاي آن مي توان ديد .
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.