اطلاعات مرتبطی وجود ندارد
بازگشت به صفحه قبل

لنگكاوي

لنگكاوي با شهرت جهاني و سواحلي كه خورشيد برآن بوسه ميزند،و آسمان آبي پاك و طبيعت زيبا شما را صدا ميزند.
لنگكاوي بزرگترين جزيره در سواحل ايالت كداه در دورترين نقطه شمال غرب شبه جزيره مالزي قرارگرفته است.
اين جزيره شامل 99 جزيره جواهر مانند مي شود.
لنگكاوي بهترين مقصد چند منظوره براي تعطيلات با تسهيلاتي در سطح بين المللي،فرودگاه بين المملي،راه هاي عالي،تفرجگاه هاي معروف ساحلي،هتل هاي لوكس تفرجگاهي كه برنده جايزه شده اند و مناسب با هر بودجه اي مي باشند،زمين هاي گلف درجه 1 و ميزباني فعاليت هاي تفريحي مي باشد.
بازديدكنندگاني كه از طريق دريا به اين جزيره مي آيند در اسكله ي كداه پياده مي شوند.اين شهر در جنوب شرقي جزيره محل هتل ها و فروشگاه ها مي باشد.مجسمه بزرگ و برجسته ي عقاب در ميدان عقاب در معرض ديد كساني كه از دوردست به لنگكاوي مي آيند قرار مي گيرد.براساس داستان هاي محلي،لنگكاوي از نام عقاب يا حلانگ گرفته شده است.
سواحل رمانتيك لنگكاوي براي پركردن تعطيلات عالي مناسب شده است.ساحل تانجونگ رحو در 22 كيلومتري شمال كواه در محاصره نوعي درخت كاج است كه ساحل نام خود را از آن گرفته است.بهترين مكان براي پيك نيك،ساحلي با گستره اي ماسه اي و ساحلي طبيعي و دست نخورده مي باشد كه آرامش را ارزاني مي كند و بهترين مكان براي پيك نيك مي باشد.غروب خورسيد در هواي گرگ و ميش در درخشش نورهاي نارنجي و قرمز منظره اي بي نظير ايجاد مي كند.
در خط ساحل غربي لنگكاوي،سواحل داتايمي،كوك،خليج بوايو و تنگاه قرار كرفته است.
از يك دست بازي گلف در زمين 18 سوراخي داتايمي و ديدن صحنه هاي زيبا مانند پشت صحنه تاتر لذت ببريد.در حاليكه بعضي از گردشگران از اسب سواري در خليج بوايو لذت مي برند ديگر گردشگران در خليج تنگاه مي توانند كشتي كرايه كرده و جزيره و جزيزه بروند.ساحل كوك جايي است كه پارك بندرگاه،تلنگاه،تفرجگاه ساحلي با امكانات وسيع مي باشند.
در پارك كيلين گردشگران با كشتي هاي تفريحي مي توانند قسمت هاي بالاي رودخانه را بگردند و حركات عقاب هارا نظاره كنند.
ساحل كنانگ در 3 كيلومتري فرودگاه بين المللي لنگكاوي قرارگرفته كه پيشرفته ترين منطقه ي ساحلي مي باشد و تعدادي از هتل هاي لوكس و ده ها كلبه ي ييلاقي و رستوران ها در اين جزيره موجود مي باشند.
ورزش هاي متنوع آبي در اين ساحل براي همه ايجاد لذت و سرگرمي مي كند.امكانات اقامتي درجه 1 در هتل هاي مدرن و يا كلبه هاي ييلاقي مناسب با بودجه شما و راحت در اطراف جزيره وجود دارند.رستوران ها و دكه غذافروشي ،غذاهاي متنوع محلي و بين المللي را همراه موسيقي زنده ارايه مي كنند كه باعث محيطي انرژي زا مي شود.
براي غواصي و شيرجه به پارك ساحلي جزيره پايار در 19 مايل دريايي در جنوب لنگكاوي برويد.جزيره سگانتانگ،جزيره كاكا و جزيره لمبو از ديگر جزاير هستند.براي كساني كه ترس از دريا دارند،قايق هايي هست كه كف آن از جنس شيشه مي باشد.كه زير آب را با گشودن كف قايق دنياي زير آب را مي توان ديد.قايق دنياي زير آب را مي توان ديد.قايق تندرو يا كلك هاي شاتل( كه در يك مسير دايم در رفت و آمد هستند)گردشگران را از لنگكاوي به پارك تفريحي ساحلي يك ساعته مي برد.
لنگكاوي تجربه هايي در ارتباط با طبيعت را براي همه ارايه مي دهد.از آبشار تا غارهاي اسرار آميز،گردشگران كشف مي كنند كه لنگكاوي چيزي بيش از جزيره عشاق است.
اين جزيره با تفريحات جذاب و سرگرمي هاي مورد علاقه جوانان از گردشگران پذيرايي مي كند.بياييد و جانداران دريايي مختلف را در دنياي زير درياي لنگكاوي ببينيد.بزرگترين آكواريوم عمومي در كشور ارايه كننده جانوراني از قبيل ماهي برقي،كوسه ،مارماهيو اك پشت سبز و انواع ماهي هاي عجيب و غريب ديگر مي باشد.
مركز صنايع دستي و مغازه هاي سوغاتي در اطراف جزيره لوازم باتيك و ظروف نقره اي ارايه مي دهند.اجراهاي فرهنگي و كارگاه هايي را ميتوان به اين مركز اضافه كرد.
كساني كه مايل به لذت بيشتر هستند مي توانند براي ماساژ در ميان پرده اي از گياه آبدار و جنگل هاي استوايي به چشمه هاي متعدد جزيره بروند.
با دسترسي به كالاهاي بدون ماليات در لنگكاوي،خريد در اين جزيره نوعي درمان مي باشد.از پيوتر(آلياژي از قلع و سرب) عطريجات تا ليكور و چرم خريد را غير قابل اجتناب ميكند.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.