اطلاعات مرتبطی وجود ندارد
بازگشت به صفحه قبل

پاتايا ؛ خاستگاه ورزش هاي دريايي

پاتايا يكي از مقاصد آفتابي تايلند است كه انواع فعاليت هاي دريايي در سواحل آن تعريف شده و گردشگران زيادي به اين منطقه سفر مي كنند . يكي از دلايل اين شهر ساحلي ، وجود انواع رستوران هايي است كه كه غذاهاي متنوع تايلندي ، آسيايي و اروپايي را ارائه مي دهند . انواع ورزش هاي دريايي ، گلف ، خريد و روستاي فيل ها از جذابيت هاي اين شهر است . گلف بازان زيادي از سراسر جهان به اين منطقه مي آيند . همچنين با وجود نزديكي به بانكوك ، فعاليت هايي چون بانجي جامپينگ ، غواصي و اسكي روي اب در اين جا طرفداراني دارد .
استراحتگاه و باغ نوآنگ نوچ nong nooch
اين مكان جايزه گردشگري تايلند در اقامتگاه ها و جايزه 2010 جاذبه هاي اقامتي را برنده شده است . نو آنگ نوچ باغي به سبك تايلندي با اقامتگاه هاي پراكنده است كه يك رشته از ساختمان هاي كلاه فرنگي به سبك تايلندي در ميان گياهان متنوع چشم انداز زيبايي را ايجاد كرده است . در اين جا نميش فيل ها را كه بازتاب دهنده سنت هاي اين كشور است از دست ندهيد و از پياده رو در ميان گونه هاي نادر و زيباي اين باغ لذت ببريد .
مركز بين المللي سرگرمي ريپلي ripley
اين مركز نيز در سال 2008 تا 2010 جايزه بين المللي گردشگري تايلند را كسب كرده است . اين جا يكي از مراكز تفريحي است كه كجموعه اي از عجايب را از سرتا سر جهان در خود جاي داده و در باغ سلطنتي جاده بيچ قرار گرفته است .
باغ وحش روباز khao khieo
اين باغ وحش روباز 200 هكتار از مساحت جنگلي است كه 200 گونه از حيات وحش بومي و يا وارداتي در آن آزادانه و به طور طبيعي زندگي مي كنند . طراحي اين باغ وحش به گونه است كه بازديدكنندگان در فضاي كاملا نزديكي مي توانند آن ها از نزديك مشاهده كنند . صدها گونه پرندگان را از نزديك مي بينند . لذت سافاري اين باغ وحش را از دست ندهيد .
باغ وحش ببر سريراچا sri racha
اين باغ وحش در حومه پاتايا محلي براي نمايش كروكديل ها ، ببر بنگال ، شتر ها و گوزن هاست . در طول روز گشت هاي متعددي براي نمايش بازديدكنندگان برپاست . گردشگران همين طور از نزديك مي بينند كه چگونه روابط دوستانه اي بين گربه سانان و خوك ها برقرار شده است .
محراب حقيقت prasat satchatham
اين مكان در سال هاي 2008 تا 2010 جايزه بهترين سايت فرهنگي – تاريخي را به دست آورد . محراب حقيقت يك سازه – معبد چوبي بسيار بزرگ است كه 105 متر ارتفاع دارد در ميان زميني زيبا به مساحت 35 هكتار قرار گرفته است . بيرون و درون اين سازه با كندو كاري هاي چوبي هنرمندانه تزئين شده است . فلسفه ساخت اين مكان ،باوري باستاني از زمين ، دانش و فلسفه را در خود نهان دارد . در اين جا مي توانيد برنامه آموزش و هنرنمايي دلفين ها را از نزديك ببينيد و يا اطراف آن قايق سواري پرسرعت را تجربه كنيد .
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.