اطلاعات مرتبطی وجود ندارد
بازگشت به صفحه قبل

ديدني هاي پوكت

باغ اركيده پوكت و روستاي تايلندي ك نمايشي از رشد اركيده هاي گرمسيري و روستاي تايلندي كه فرهنگ واقعي تايلند را معرفي مي كند .
جزيره ناكا
اين جزيره آرام و كوچك به همراه ساحا پوشيده شده از ماسه هاي آتشين، اب هاي شمال شرق پوكترا براي شنا كردن به مكاني مناسب تبديل كرده است .
جزيره كورال
اين جزيره در در جنوب پوكت واقع شده است و براي داشتن صخره هاي مرجاني به خوبي شناخته شده است به علاوه وجود دوساحل زيبا در شمال و غرب و همچنين صخره هاي پرزرق و برق مرجاني از ديگر جاذبه هاي آن منطقه است .
جزيره ranryai
خارج از ساحل شرقي پوكت ، اين جزيره كوچك واقع شده است ، كه براي جذب گردشگران ظرفيت هاي زيادي را دارد . مانند امكان دوچرخه سواري در كوه ، غواصي در رودخانه مرجاني ، قايق راني .
جزيره راشا
جزاير دوقلوي راشا از شمال شرق به جنوب غرب كشيده شده است ، كه به واسطه تپه هاي زيبا محاصره شده اند .
باغ وحش پوكت
پر از سرگرمي ها براي اوقات فراغت به همراه خانواده ، مناسب براي هر سني با مساحت 25 هكتار است . داراي شمار زيادي از حيوانات مختلف به همراه نمايش منظم آنها كه مي توانيد به همراه خانواده از ديدن آن ها لذت ببريد ، شما همچنين پارك پرندگان را نيز در آن جا پيدا خواهيد كرد .
Khao lak
تفريحگاهي ساحلي در تايلند است ، كه براي علاقه مندان به قايقراني در جزاير similan و surian بستري بسيار محبوب و معروف براي غواصي است و از ديگر ويزگي هاي جزاير اين است كه به عنوان بهترين سايت غواصي در تايلند شناخته مي شود .
Prom thep cape
منطقه اي واقع در جنوب پوكت كه براي مشاهده غروب زيبا و جذاب خورشيد مكاني عالي است .
آكواريوم پوكت
خانه اي كه ميزبان ماهي هاي جذاب و رنگارنگ اب هاي شيرين است . بهترين راه براي مشاهده موجودات آبزي در زير تونل آبي به ارتفاع 10 متر و عمق 33 متري است .
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.