اطلاعات مرتبطی وجود ندارد
بازگشت به صفحه قبل

بهترين مكان ها براي بازديد در اسپانيا

Sagrada Familia
فاميليا بزرگ كليسا ي كاتوليك روم در بارسلونا ويكي از جاذبه هاي توريستي بيشترين بازديد اسپانيا است. طراحي توسط انتوني gaudiمعمار كاتالان است كه در اين پروژه تقريبا 40سال در 1926 مشغول به كار است و ساخت و ساز از كليسا در 1882 اغاز شد و هنوز هم به اتمام نرسيده است .
Valencia
يكي از بزرگ ترين و بهترين شهرستان هاي واقع در اسپانيا است. در بخش شرقي اسپانيا واقع در والنسيا است. اين مكان به عنوان شهر علم و هنر شناخته شده است . اين مجموعه شامل موزه و علوم افلاك نما و اكواريوم هستند . هر سال در اسفند ماه والنسيا ميزبان جشنواره كه در ان كاغذ مچاله امار و ارقام از تمام اندازه ها و و رنگ ها به نمايش گذاشته مي شود.
Madrid
مادريد پايتخت و بزرگترين شهر اسپانيا است. به عنوان يكي از رنگارنگ ترين شهر هاي جهان شناخته شده است و به طور معمول اب و هواي گرم دارد . محبوب ترين جاذبه هاي توريستي اين شهر از جمله "1 كاخ سلطنتي اقامتگاه پادشاه اسپانيا يا همان قلب مادريد است. 2 ميدان پلازا و بازار سن ميگويل. يكي از جشنواره هاي مهم اين شهر تجمعات و نوازندگان خياباني هستند.
Spanish Islands
اسپانيا يكي از زيباترين جزاير اروپا است.كه به طور مساوي بين جزاير باليارس و جزاير قناري تقسيم شده است. در شرق اسپانيا چند جزيره متمايز از بقيه جزاير اسپانيا هستند مانند جزيره ي مايوركاوجزاير باليارس .
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.