اطلاعات مرتبطی وجود ندارد
بازگشت به صفحه قبل

مكان هاي ديدني اسپانيا

Museo Reina Sofia
اين مكان طراحي شده به عنوان مكمل تاريخي موزه پرادو است كه توسط ملكه سوفيا در سال 1992افتتاح شده در اصل به عنوان يك بيمارستان موزه شد و گسترش يافت و در سال 2005توسط معمار فرانسوي ژان نوول با ساختار جديد طراحي شده است. موزه رينا سوفيا خانه را به يك ارايه وسيعي از اثار خلق شده توسط هنرمندان اسپانيايي از جمله مجموعه اثار هنري پيكاسو وسالوادور دالي تبديل كرده است.
Plaza de Cibeles
يكي از زيبا ترين ميدان ها در مادريد است كه توسط ساختمان هاي متعددي احاطه شده و به سبك نيوكلاسيك ساخته شده و توسط انتوپلكيس طراحي شده است. در مركز ميدان يك مجسمه قرار داد كه نماد خود شهر مادريد است. روم الهه Cybele در يك ارابه كشيده شده توسط شير ها. مجسمه بنفش رنگ و سنگ مرمر توسط فرانيسكو وروبرتو شيل در سال 1780چشمه پس از خدمت به عنوان منبع اب هاي داخلي براي خانه ها شناور بوده است.
Puertadel Sol
واقع در مركز مادريد كه به در وازه خورشيد معروف است يك تقاطع كه هر شب هزاران نفر در ان در شبهاي سال نوبه استقبال سال جديد مي روند. بازديد كنندگان در اين مكان به قدم زدن و تحسين عجايب معماري مي پردازند . در اين مكان ساز يا موسيقي سنگي در سال جديد نواخته مي شود . مجسمه خرس و درخت توت فرنگي ايستاده در يك طرف puertadelsol در نظر گرفته شده است كه نمادي از مادريد است.
Gran Via
اين خيابان در حال حاضر در پايتخت مادريد قرار دارد اين خيابان يا اين مكان در سال 1910به ranviaمعروف شده باصدها مغازه و رستوران و كسب و كار معروف ترين ساختمان در اين بلوار ساختمان telefonicaاست.كه بلند ترين ساختمان در اروپا است. كه اتمام ساختار ان در سال 199در بالاي باروك سبك امريكايي ساخته شده .
Retiro Park
پارك رتريو داد 350هكتار شامل باغ ها و چشمه ها و ساختمان هاي واقع در لبه مركز اين شهر است. اين پارك در ابتدا يك صومعه بوده و در اين محيي و يك بركه وجود دارد كه مردم مي توانند از ان قايق اجاره كنند . يك قوسس ايوان در شرق ساحل قرار دارد . اين بناي تاريخي به الفو نسو 12 باغ ملي داد ارژانتين شناخته شده به عنوان مجسمه پياده روي است و شامل مجسمه هايي پادشاهان اسپانيايي و كاخ هاي سلطنتي به تصوير كشيده شده است.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.