اخذ ويزاي هند

هند مكاني زيبا و دلفريب است، مكاني كه گاوهاي مقدس در امتداد خيابان ها راه مي روند، جاييكه معابد باستاني كاملا در كنار دفاتر مدرن و درخشان خانه گزيده اند.
هند يكي از مرموز ترين كشورهاست كه بي وقفه بر تمام حواس تاثيرمي گذارد. هند , اين مكان فوق العاده، يكي از بزرگترين كوره هاي ذوب بشر در جهان است، جايي كه در آن تعداد باور نكردني از فرهنگ ها، مذاهب و اقوام در هماهنگي معقول با هم زندگي مي كنند. هند با يك ششم جمعيت دنيا از روستاهايي تشكيل شده كه در آن زندگي براي صدها سال تغييري نكرده است تا شهرهايي فوق مدرن مانند بمبئي كه احساسات غربي را تراوش مي كند. هند به سادگي سرزميني گسترده، متنوع و، بالاتر از همه، فراموش نشدني و زيبا است. هند سرزمين پيچيده در تضاد هاست هر منطقه در هند با عمقي بي همتا از تاريخ، تنوع در فرهنگ و زبان، آثار تاريخي و زيبايي چينش ها منقوش گشته است
هند چهارمين اقتصاد بزرگ جهان را دارا مي‌باشد، يكي از مرجع ترين و مطلوبترين مقصدها براي سرمايه گذاري مستقيم خارجي (FDI) محسوب مي‌شود؛ هند همچنين در فناوري اطلاعات و ديگر حوزه‌ها از قبيل قطعات اتومات و خودكار، محصولات شيميايي، پوشاك، داروسازي و جواهرات توان بالايي دارد. هند هميشه يكي از منابع و استعدادها براي سرمايه گذاران جهاني بوده‌است.
آژانس هواپيمايي آلا پرواز متخصص اخذ ويزاي هند با نازلترين قيمت و در كوتاهترين زمان ممكن، در خدمت هموطنان عزيز مي باشد
انواع ويزاي هند
ويزاي توريستي 1 ماهه عادي هند: قيمت صدور ويزا 2600000 ريال و مدت زمان آن 10 روز كاري مي باشد
ويزاي توريستي 1 ماهه فوري هند : قيمت صدور ويزا از طريق هماهنگي و مدت زمان آن 5 روز كاري مي باشد
ويزاي توريستي از طريق سفارت هند در تهران به مدت يكماه صادر مي شودو نميتوان آن را در كشور هند تمديد كرد رزرواسيون قطعي هتل و بليط رفت و برگشت براي مدت اقامت در كشور هند لازم است
سوالات متداول درباره ويزاي هند
ويزاي توريستي هند براي افرادي كه قصد گردش و بازديد از هند را دارند صادر مي شود وبيش از مدت اعتبار ويزا نميتوان در هند اقامت داشت .
 • استفاده از ويزاي توريستي جهت مقاصد كاري امكان پذير نمي باشد و مجوزي براي كار در كشور هند محسوب نمي شود رواديد توريستي هند از چه طريقي صادر مي شود ؟
  • چون جهت تقاضاي ويزاي هند ، انگشت‌نگاري و در بعضي موارد مصاحبه انجام مي‌گيرد؛ بنابراين حضور متقاضي ويزا در سفارت الزامي است. براي درخواست رواديد هر كشوري،بايد فرم تقاضاي رواديد تكميل شود. اين فرم بايد در دو نسخه و براي هر كدام از همراهان به صورت جداگانه تكميل و عكس متقاضي نيز به آن الصاق شود.
توجه:
توجه: به دليل تعداد زياد متقاضيان ويزاي هند در فصل تابستان و قبل از تعطيلات نوروز، ممكن است بررسي مدارك و صدور ويزا زمان بيشتري بخواهد. بهتر است براي قطعي‌كردن تاريخ سفر، به اين زمان‌ها توجه داشته باشيد.
نكاتي درباره مدارك مورد نياز ويزا
 • كليه‌ي مدارك فارسي بايد ترجمه‌ي رسمي انگليسي شده و از تمامي آن‌ها يك سري كپي موجود باشد.
 • اعتبار گذرنامه بايد حداقل شش ماه بيشتر از پايان مدت زمان ويزاي درخواستي باشد.
 • در صورتي كه اسامي همراهان در گذرنامه‌ي درخواست‌كننده‌ي ويزا قيد شده باشد، براي هر كدام از همراهان بايد دو قطعه عكس رنگي در مدارك درخواست‌كننده موجود باشد.
 • عكس مربوط به درخواست كننده بايد رنگي، زمينه سفيد، تمام‌رخ، در ابعاد ۴*۶، فاصله‌ي بين سطح بالاي سر و چانه در تصوير صورت ٣٢ ميلي‌متر كه كمتر از سه‌ ماه پيش گرفته شده باشد و كاملاً با ظاهر فعلي صاحب عكس همخواني داشته باشد.
مدارك مورد نياز جهت اخذ ويزاي هند :
 • اصل پاسپورت
 • دو قطعه عكس رنگي 5*5 زمينه سفيد تمام رخ مربوط به 2 ماه اخير
 • كپي شناسنامه صفحه 1 و 2
 • آدرس ؛شغل؛ شماره تماس مسافر
 • حضور مسافر براي تحويل مدارك به سفارت هند الزاميست
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي شركت مسافرتي آلا پرواز ايرانيان محفوظ مي باشد.